See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg i chodników na terenie Powiatu Pruszkowskiego w sezonie 2024/2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych – odśnieżanie jezdni i poboczy dróg oraz chodników w czasie opadów śniegu oraz likwidacja skutków tych opadów, z podziałem na 4 części
Vorherige Bekanntmachung: 564908-2024
Interne Kennung: Zp.272.26.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art.138 ust. 4 PZP. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż 35 dni jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej,
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr I – zimowe utrzymanie odcinków dróg i obiektów inżynieryjnych zawartych w specyfikacji technicznej;
Beschreibung: Część nr I – zimowe utrzymanie odcinków dróg i obiektów inżynieryjnych zawartych w specyfikacji technicznej;
Interne Kennung: Część nr I
Los: LOT-0002
Titel: Część nr II - zimowe utrzymanie jezdni, poboczy i chodników dróg powiatowych na terenie miasta Pruszkowa oraz gminy Michałowice;
Beschreibung: Część nr II - zimowe utrzymanie jezdni, poboczy i chodników dróg powiatowych na terenie miasta Pruszkowa oraz gminy Michałowice;
Interne Kennung: Część nr II
Los: LOT-0003
Titel: Część nr III – zimowe utrzymanie jezdni, poboczy i chodników dróg powiatowych na terenie gminy Raszyn, w tym Alei Krakowskiej i Ulicy Mszczonowskiej oraz gminy Nadarzyn;
Beschreibung: Część nr III – zimowe utrzymanie jezdni, poboczy i chodników dróg powiatowych na terenie gminy Raszyn, w tym Alei Krakowskiej i Ulicy Mszczonowskiej oraz gminy Nadarzyn;
Interne Kennung: III
Los: LOT-0004
Titel: Część nr IV – zimowe utrzymanie chodników i ciągów pieszo – rowerowych przy drogach powiatowych nieujętych w częściach I – III na terenie Powiatu Pruszkowskiego.
Beschreibung: Część nr IV – zimowe utrzymanie chodników i ciągów pieszo – rowerowych przy drogach powiatowych nieujętych w częściach I – III na terenie Powiatu Pruszkowskiego.
Interne Kennung: IV