257737-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – ,,Dostawa leków w tym leków do programu lekowego do apteki szpitalnej przy SPZZOZ w Gryficach – IV cz.’’
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,Dostawa leków w tym leków do programu lekowego do apteki szpitalnej przy SPZZOZ w Gryficach – IV cz.’’
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków w tym leków do programu lekowego do apteki szpitalnej przy SPZZOZ w Gryficach -37 pakietów. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy), w którym podano ilości oraz opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 841724-2025
Interne Kennung: 83/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający nie przewiduje zastosowania tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków do apteki szpitalnej przy SPZZOZ w Gryficach. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy), w którym podano ilości oraz opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32
Interne Kennung: Pakiet nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33
Interne Kennung: Pakiet nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34
Interne Kennung: Pakiet nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35
Interne Kennung: Pakiet nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36
Interne Kennung: Pakiet nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków w tym leków do programu lekowego do apteki szpitalnej przy SPZZOZ w Gryficach. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy), w którym podano ilości oraz opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 37