See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huur en onderhoud linnen en werkkledij en onderhoud van persoonsgebonden linnen van residenten van de voorzieningen van Avida vzw
Beschreibung: Deze opdracht betreft het huren en onderhouden van linnen en werkkledij, evenals het onderhoud van persoonsgebonden linnen van residenten in onze 6 woonzorgvoorzieningen.
Interne Kennung: AVIDA 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onderhoud en huren van linnen
Beschreibung: Onderhoud en huren van linnen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Onderhoud en huren van werkkledij en het onderhoud van persoonsgebonden linnen van residenten
Beschreibung: Onderhoud en huren van werkkledij en het onderhouden van persoonsgebonden linnen van residenten
Interne Kennung: 2