257783-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Kęty wraz z zagospodarowaniem części tych odpadów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Kęty wraz z zagospodarowaniem części tych odpadów
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych wytworzonych na terenie Gminy Kęty, a pochodzących od właścicieli nieruchomości zabudowy jednorodzinnej oraz od właścicieli zabudowy wielolokalowej (bloki), w następującym zakresie: 1) odbiór i transport do instalacji Agencji Komunalnej Sp. z o. o. zlokalizowanej pod adresem: 32-620 Brzeszcze, ul. Graniczna 48: a) zmieszanych (niesegregowanych) odpadów komunalnych z nieruchomości zabudowy jednorodzinnej, oraz z zabudowy wielolokalowej (bloki) z terenu Gminy Kęty, b) bioodpadów (20 01 08), c) odpadów komunalnych zbieranych selektywnie (tworzywa sztuczne, metal, opakowania wielomateriałowe). 2) odbiór i transport na kompostownię zlokalizowaną przy składowisku odpadów komunalnych w Kętach na ul. Kęckie Góry Południowe: a) odpadów zielonych (20 02 01) 3) odbiór, transport i zagospodarowanie: a) odpadów komunalnych zbieranych selektywnie gromadzonych w workach z wyłączeniem z zagospodarowania odpadów komunalnych tworzywa sztuczne, metal, opakowania wielomateriałowe, b) odpadów komunalnych zbieranych selektywnie do pojemników „IGLOO” będących własnością Gminy Kęty z wyłączeniem z zagospodarowania odpadów komunalnych tworzywa sztuczne, metal, opakowania wielomateriałowe, c) zużytych opon z pojazdów osobowych, d) odpadów wielkogabarytowych, chemikaliów oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, 4) usuwanie z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania i magazynowania („dzikie wysypiska”) odpadów komunalnych, 5) podstawienie pojemników na odpady zielone, jego opróżnienie i wywóz na kompostownię zlokalizowaną przy składowisku odpadów komunalnych w Kętach na ul. Kęckie Góry Południowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych wytworzonych na terenie Gminy Kęty, a pochodzących od właścicieli nieruchomości zabudowy jednorodzinnej oraz od właścicieli zabudowy wielolokalowej (bloki), w następującym zakresie: 1) odbiór i transport do instalacji Agencji Komunalnej Sp. z o. o. zlokalizowanej pod adresem: 32-620 Brzeszcze, ul. Graniczna 48: a) zmieszanych (niesegregowanych) odpadów komunalnych z nieruchomości zabudowy jednorodzinnej, oraz z zabudowy wielolokalowej (bloki) z terenu Gminy Kęty, b) bioodpadów (20 01 08), c) odpadów komunalnych zbieranych selektywnie (tworzywa sztuczne, metal, opakowania wielomateriałowe). 2) odbiór i transport na kompostownię zlokalizowaną przy składowisku odpadów komunalnych w Kętach na ul. Kęckie Góry Południowe: a) odpadów zielonych (20 02 01) 3) odbiór, transport i zagospodarowanie: a) odpadów komunalnych zbieranych selektywnie gromadzonych w workach z wyłączeniem z zagospodarowania odpadów komunalnych tworzywa sztuczne, metal, opakowania wielomateriałowe, b) odpadów komunalnych zbieranych selektywnie do pojemników „IGLOO” będących własnością Gminy Kęty z wyłączeniem z zagospodarowania odpadów komunalnych tworzywa sztuczne, metal, opakowania wielomateriałowe, c) zużytych opon z pojazdów osobowych, d) odpadów wielkogabarytowych, chemikaliów oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, 4) usuwanie z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania i magazynowania („dzikie wysypiska”) odpadów komunalnych, 5) podstawienie pojemników na odpady zielone, jego opróżnienie i wywóz na kompostownię zlokalizowaną przy składowisku odpadów komunalnych w Kętach na ul. Kęckie Góry Południowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 SWZ