See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamopdracht voor de opmaak van transitieplannen voor de verduurzaming van regionale bedrijventerreinen in West-Vlaanderen & juridisch advies, volgens het concept Bedrijventerreinen van de Toekomst, opgesplitst in 6 percelen
Beschreibung: Raamopdracht voor diensten betreffende “Opmaak transitieplannen voor de verduurzaming van regionale bedrijventerreinen in West-Vlaanderen & juridisch advies, volgens het concept Bedrijventerreinen van de Toekomst, opgesplitst in 6 percelen
Interne Kennung: 01_BTvdT_A_MMO
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 01_BTvdT_A_MMO - 1
Beschreibung: Perceel 1: Masterplanning & ruimtegebruik
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Los: LOT-0002
Titel: 01_BTvdT_A_MMO - 2
Beschreibung: Perceel 2: Energie
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 01_BTvdT_A_MMO - 3
Beschreibung: Perceel 3: Groenblauwe inrichting & circulair watergebruik
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 01_BTvdT_A_MMO - 4
Beschreibung: Perceel 4: Mobiliteit
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 01_BTvdT_A_MMO - 5
Beschreibung: Perceel 5: Samenwerking & sociale duurzaamheid
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 01_BTvdT_A_MMO - 6
Beschreibung: Perceel 6: Juridisch advies
Interne Kennung: 6