2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigen kolken 2026-2029
Beschreibung: Reinigen van totaal ca 25.000 kolken per jaar in de gemeente Dijk en Waard. Voor een nauwkeurige omschrijving van de te verrichten werkzaamheden en eisen wordt verwezen naar bijlage A bestek met bijlagen. Reinigen van totaal ca 25.000 kolken per jaar in de gemeente Dijk en Waard. Voor een nauwkeurige omschrijving van de te verrichten werkzaamheden en eisen wordt verwezen naar bijlage A bestek met bijlagen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90640000 Reinigung und Entleerung von Einlaufschächten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst wordt aangegaan voor de periode vanaf de definitieve gunning tot en met 31 december 2028, met de mogelijkheid, na wederzijdse instemming, 2 maal een optie tot verlenging van 12 maanden.