See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia zamówienia jest dostawa produktów leczniczych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 12 części.
Interne Kennung: Szp.12/28/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Aktualne umowy zostały zawarte na na okres 24 miesięcy lub do wyczerpania wartości umowy. Z uwagi na zwiększone zapotrzebowanie zamówiona ilość nie wystarczy do końca zawartych umów. Zakup przedmiotowego asortymentu jest niezbędny dla prowadzenia właściwych procesów leczniczych u pacjentów przebywających w Szpitalu oraz dla realizacji kontraktu z NFZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Antybiotyki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy).
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Eptifibatidum
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Urapidilum
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Leki różne
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Leki różne
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Leki różne
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Leki różne
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Kortykosteroidy do podawania w iniekcjach
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Thiaminum
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Dodatki do żywienia pozajelitowego
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Witaminy i pierwiastki śladowe
Interne Kennung: Część 12