2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cloudové služby a související dodávky prostřednictvím DNS - centrální nákup
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zavedení dynamického nákupního systému pro centrální nákup cloudových služeb a souvisejících dodávek. Předmětem plnění následných veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS (DNSTendry) jsou průběžné centrální nákupy cloudových služeb a souvisejících dodávek dle aktuálních potřeb jednotlivých zadavatelů. Dle předmětu jsou jednotlivé veřejné zakázky rozděleny do 7 kategorií.
Vorherige Bekanntmachung: 789550-2023
Interne Kennung: DNS Cloud
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Podrobný postup je stanoven v zadávací dokumentaci a jejích přílohách, které jsou nedílnou součástí
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72415000 Internetseitenbetreiberdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30234000 Speichermedien, 48820000 Server, 73420000 Vordurchführbarkeitsstudie und technologische Demonstration, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VZ č. 4 KAT05 - Servisní podpora ISBETA a jeho integrací
Beschreibung: Zajištění podpory, konzultací, drobného rozvoje a úprav služeb SISTA č. 1
Interne Kennung: DNSTender č. 4 Servisní podpora ISBETA a jeho integrací