2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w ramach programu Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej w ochronie zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w SP POZ MSWiA w Szczecinie” w ramach inwestycji D1.1.2 „Transformacja cyfrowa opieki zdrowotnej - II postępowanie
Beschreibung: Dostawa w ramach programu Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej w ochronie zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w SP POZ MSWiA w Szczecinie” w ramach inwestycji D1.1.2 „Transformacja cyfrowa opieki zdrowotnej - II postępowanie
Interne Kennung: 9/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: SP ZOZ MSWiA w Szczecinie w pierwszych wynikach na otrzymanie dofinansowania otrzymał informację że dofinansowania nie otrzymuje. Dopiero w kolejnych wynikach otrzymał informacje, że dofinansowanie zostanie przyznane. Umowa została w dniu 21.01.2026 i aby Zamawiający był w stanie zrealizować przedmiot zamówienia zgodny z zawartą umową na dofinansowanie niezbędne jest skrócenie terminu składania ofert. W przypadku braku skrócenia terminu składania ofert istniało wysokie ryzyko niezrealizowania przedmiotu dotacji. Jest to kolejne postępowanie, niezbędne jest skrócenie terminu składania ofert ze względu na krótki termin realizacji.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 72261000 Software-Unterstützung, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 72222000 Strategische Prüfung und Planung im Bereich Informationssysteme oder -technologie, 79417000 Sicherheitsberatung, 79417000 Sicherheitsberatung
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 1 - Licencja oprogramowania na system HIS - Rozszerzenie EDM o nowe dokumenty ustawowe
Beschreibung: Licencja oprogramowania na system HIS - Rozszerzenie EDM o nowe dokumenty ustawowe
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 2 - Licencja HIS - skanowanie dokumentacji medycznej i udostępnianie zdigitalizowanej dokumentacji medycznej do CeZ
Beschreibung: Licencja HIS - skanowanie dokumentacji medycznej i udostępnianie zdigitalizowanej dokumentacji medycznej do CeZ
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 3 - Przeprowadzenie szkolenia (min. 1 użytkownika) z zakresu obsługi zainstalowanych systemów ochrony sieciowej oraz urządzeń brzegowych UTM (firewall)
Beschreibung: Przeprowadzenie szkolenia (min. 1 użytkownika) z zakresu obsługi zainstalowanych systemów ochrony sieciowej oraz urządzeń brzegowych UTM (firewall)
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 4 - Dostawa i wdrożenie licencji systemu HIS wykorzystujące rozwiązania AI - Opisy lekarskie, Dokumentacja Chatbot
Beschreibung: Dostawa i wdrożenie licencji systemu HIS wykorzystujące rozwiązania AI - Opisy lekarskie, Dokumentacja Chatbot
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 5 - Dostawa półki dyskowej do macierzy
Beschreibung: Dostawa półki dyskowej do macierzy
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör