2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění cateringových služeb ve vlacích Českých drah, a.s.
Beschreibung: Zajištění cateringových služeb ve vlacích ČD ve smyslu personálního obsazení restauračních a bistro vozů na vybraných linkách Ex a zajištění servisu v celém vlaku, kde jsou tyto vozy speciální stavby řazeny. Servisem se rozumí zejména příprava teplých pokrmů, dodávka snacků, bonusového občerstvení a welcome drinku dle požadavků a standardů objednatele
Interne Kennung: VZ0112152
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
Optionen:
Beschreibung der Optionen: úprava jednotkové smluvní ceny v závislosti na růstu minimální mzdy publikované na webových stránkách Ministerstva práce a sociálních věcí ČR v souladu se Smlouvou