See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhandelingsprocedure Opvoedadviseurs
Beschreibung: Het leveren van de dienstverlening van opvoedadviseurs. De gevraagde dienstverlening is begroot op 106 uren inzet per week. De geraamde opdrachtwaarde per jaar is Euro 350.000 per jaar.
Interne Kennung: C5221
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding wordt uitgevoerd onder werking van de Aanbestedingswet 2012, Sociale en andere specifieke diensten (SAS-diensten).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1