2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup urządzeń sieciowych do połączenia CPD”
Beschreibung: „Zakup urządzeń sieciowych do połączenia CPD”
Interne Kennung: NFZ-BAG-SZP.251.64.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zamawiający wymaga, by zamówienie zostało zrealizowane w zakresie: 1) dostawy Sprzętu wraz z instalacją, konfiguracją i wdrożeniem oraz z Gwarancją producenta na okres 60 miesięcy w terminie do 35 dni kalendarzowych liczonych od dnia zawarcia umowy; 2) świadczenia usługi Serwisu technicznego przez okres 60 miesięcy liczonych od dnia potwierdzenia dostawy Sprzętu wraz z instalacją, konfiguracją i wdrożeniem;