See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksową sprzedaż paliwa gazowego do obiektów Zamawiającego w 2026 roku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Kompleksowa sprzedaż paliwa gazowego wysokometanowego o symbolu E do obiektów Zamawiającego w okresie 01.01.2026 do 31.12.2026r. wraz z usługą dystrybucji, wskazanych w Rozdziale I, pkt 1-5, z podziałem na dwie części (podział na dwie części służy tylko i wyłączenie wskazaniu podmiotów z możliwością oraz bez możliwości korzystania z ochrony taryfowej w celu ułatwienia sporządzenia oferty i obliczenia ceny przez Wykonawców): 1.1. Część I dotyczy punktów poboru gazu (zwane również PPG) które będą rozliczane wg cen taryfy zatwierdzonej przez Prezesa URE w rozumieniu ustawy z dnia 26 stycznia 2022 roku o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców paliw gazowych w związku z sytuacją na rynku gazu, wielkość zamówienia zaplanowanego w trakcie trwania zamówienia wynosi: 14 421 812 kWh wg załącznika nr 1a do SWZ, 1.2. Część II dotyczy PPG rozliczanych wg cen rynku konkurencyjnego oraz w części rozliczanych wg ceny taryfowej zatwierdzonej przez Prezesa URE, wielkość zamówienia wg planowanego w trakcie trwania zamówienia wynosi: 3 197 675 kWh wg załącznika nr 1b do SWZ 2. Łączny szacunkowy wolumen zamówienia w okresie dostawy wynosi 17 619 487 kWh, do obiektów wymienionych w Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zamawiający, tj. Gmina Pszczyna prowadzi przedmiotowe postępowanie przetargowe w trybie art. 38 PZP. Zamawiający jest uprawniony do przeprowadzenia postępowania przetargowego w imieniu wszystkich objętych niniejszym postępowaniem podmiotów: 1. Gmina Pszczyna: 1.1. Przedszkole nr 1 w Pszczynie, ul Jana Kupca 1, 43-200 Pszczyna 1.2. Przedszkole nr 2 im. Juliana Tuwima w Pszczynie, ul. Zamenhofa 12, 43-200 Pszczyna 1.3. Przedszkole nr 4 w Pszczynie, ul. Narcyzów 30, 43-200 Pszczyna 1.4. Przedszkole nr 5 w Pszczynie, ul. Marii Skłodowskiej–Curie 3a, 43-200 Pszczyna 1.5. Przedszkole nr 6 z Oddziałami Specjalnymi im. Misia Puchatka w Pszczynie, ul. Księżycowa 27, 43-200 Pszczyna 1.6. Przedszkole w Ćwiklicach, ul. Aleksandra Zawadzkiego 5, 43-229 Ćwiklice 1.7. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie, ul. ks. Bp. Bogedaina 1, 43-200 Pszczyna 1.8. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej w Pszczynie, ul. Katowicka 47, 43-200 Pszczyna 1.9. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Pukowca w Pszczynie, ul. Marii Konopnickiej 44, 43-200 Pszczyna 1.10. Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie, ul. Księżycowa 25, 43-200 Pszczyna 1.11. Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września w Ćwiklicach, ul. Męczenników Oświęcimskich 71, 43-229 Ćwiklice 1.12. Szkoła Podstawowa im. Józefa Weszki w Rudołtowicach, ul. Anieli Krzywoń 5, 43-229 Rudołtowice 1.13. Szkoła Podstawowa w Porębie, ul. Szkolna 8, 43-200 Poręba 1.14. Szkoła Podstawowa w Wiśle Małej, ul. Sokola 10, 43-243 Wisła Mała 1.15. Szkoła Podstawowa w Brzeźcach, ul. Pokoju 2, 43-200 Brzeźce 1.16. Zespół Szkół nr 1, ul. Kazimierza Wielkiego 5, 43-200 Pszczyna 1.17. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pszczynie, ul. Staromiejska 41, 43-200 Pszczyna 1.18. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Czarkowie, ul. Powstańców Śląskich 25, 43-211 Czarków 1.19. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łące, ul. Fitelberga 1, 43-241 Łąka 1.20. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piasku, ul. Szkolna 4, 43-211 Piasek 1.21. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzionce, ul. Henryka Jordana 3, 43-245 Studzionka 1.22. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiśle Wielkiej, ul. Hodowców 38, 43-243 Wisła Wielka 1.23. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jankowicach, ul. Baziowa 17, 43-215 Jankowice 1.24. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach, ul. św. Jana Pawła II 74, 43-215 Studzienice 1.25. Urząd Miejski w Pszczynie, ul. Rynek 2 43-200 Pszczyna 2. Administracja Zasobów Komunalnych, ul. Sznelowiec 12, 43-241 Łąka 3. Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej Sp. z o. o., ul. 3 Maja 9, 43-200 Pszczyna 4. Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu, ul. Basztowa 4, 43-200 Pszczyna 5. SP ZOZ Pszczyński Ośrodek Rehabilitacyjno-Terapeutyczny, ul. dr. Witolda Antesa 1, 43-200 Pszczyna
Vorherige Bekanntmachung: 625531-2025
Interne Kennung: IZP.271.4.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60300000 Transport in Rohrfernleitungen
5. Los
Los: LOT-0001