See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MOOOV vzw & Volksverheffing (VVH) vzw: Zaal 'Den Bond': renovatie van de bestaande voorbouw voor kantoren en de afbraak en nieuwbouw van de achterbouw voor horeca en cinema
Beschreibung: MOOOV vzw & Volksverheffing (VVH) vzw: Zaal 'Den Bond': renovatie van de bestaande voorbouw voor kantoren en de afbraak en nieuwbouw van de achterbouw voor horeca en cinema Opdracht: Algemene Aanneming
Interne Kennung: S1332/Algemene Aanneming
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: S1332/Algemene Aanneming - 1
Beschreibung: MOOOV vzw & Volksverheffing (VVH) vzw - Zaal ‘Den Bond’: renovatie van de bestaande voorbouw voor kantoren en de afbraak en nieuwbouw van de achterbouw voor horeca en cinema - algemene aanneming
Interne Kennung: 1