See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zařízení pro energetické využití odpadů, EVO - Komořany, Most
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky s názvem "Zařízení pro energetické využití odpadů, EVO - Komořany, Most", je funkční dílo spočívající v realizaci veškerých dodávek, věcí, prací a služeb spojených s výstavbou zařízení na energetické využití směsného komunálního odpadu včetně živnostenského odpadu s charakterem komunálního odpadu a velkoobjemového odpadu (dále společný název "Odpad" nebo "Odpady" v souladu se Zadávací dokumentací
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252300 Bau von Müllverbrennungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: UE_24-00013_00-00