2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění majetku a odpovědnosti pro příspěvkové organizace v oblasti sociálních věcí MHMP a oblasti zdravotnictví MHMP
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytnutí služeb spočívajících v pojištění majetku a odpovědnosti za škodu pro příspěvkové organizace v oblasti sociálních věcí MHMP a pojištění majetku a odpovědnosti za škodu pro příspěvkové organizace v oblasti zdravotnictví MHMP. Předmět pojištění bude zajištěn uzavřením pojistných smluv na dobu určitou pro každou část veřejné zakázky zvlášť. Centrální zadavatel bude při plnění smlouvy na veřejnou zakázku v postavení pojistníka, pojištěnými ze smlouvy budou Pověřující zadavatelé - příspěvkové organizace v oblasti sociálních věcí MHMP a Pověřující zadavatelé - příspěvkové organizace v oblasti zdravotnictví MHMP. Předmětem plnění veřejné zakázky nejsou služby pojišťovacího makléře. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena na dvě části, a to: 1. část – Pojištění majetku a odpovědnosti za škodu pro příspěvkové organizace v oblasti sociálních věcí MHMP, 2. část – Pojištění majetku a odpovědnosti za škodu pro příspěvkové organizace v oblasti zdravotnictví MHMP. Dodavatel může podat svou nabídku na jednu část veřejné zakázky nebo na obě části veřejné zakázky. Pokud se dodavatel rozhodne předložit nabídky pro obě části veřejné zakázky, musí být tyto nabídky předloženy samostatně a každá nabídka musí obsahovat všechny části dle požadavků Centrálního zadavatele, včetně dokladů prokazujících splnění kvalifikace. Podmínky a požadavky uvedené v této zadávací dokumentaci platí vždy stejně pro obě části veřejné zakázky, není-li výslovně stanoveno jinak.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Bylo zveřejněno předběžné oznámení za účelem zkrácení lhůty.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část VZ: Pojištění majetku a odpovědnosti pro příspěvkové organizace v oblasti sociálních věcí MHMP“
Beschreibung: S 1. částí veřejné zakázky – pojištění majetku a odpovědnosti pro příspěvkové organizace v oblasti sociálních věcí MHMP jsou spojeny následující požadavky Centrálního zadavatele na správu pojištění: a) přijímání oznámení o pojistné události od každé jedné pojištěné organizace s tím, že s ní a na její účet bude vyřízeno pojistné plnění, b) zpracování čtvrtletního přehledu pojistných událostí (v daném čtvrtletí oznámených a z předchozích období nevyřízených) do 30 dnů po skončení každého čtvrtletí, s uvedením stavu PU , výší pojistného plnění (u rozpracovaných PU s uvedením výše RBNS ), c) poradenský servis, d) zajištění běžných změn pojištění, především drobná dopojištění a odpojištění, e) konzultace pro oznamování škodních událostí a stavu jejich řešení, f) zajištění komunikačního kanálu pro oznamování škodných událostí.
Interne Kennung: 1. část VZ: Pojištění majetku a odpovědnosti pro příspěvkové organizace v oblasti sociálních věcí MHMP“
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Centrální zadavatele si vyhrazuje ve smyslu ust. § 100 a násl. změny závazku. Vyhrazené změny závazku jsou podrobněji uvedeny v zadávací dokumentaci dostupné na profilu zadavatele.
Los: LOT-0002
Titel: 2. část VZ: Pojištění majetku a odpovědnosti pro příspěvkové organizace v oblasti zdravotnictví MHMP
Beschreibung: S 2. částí veřejné zakázky – pojištění majetku a odpovědnosti pro příspěvkové organizace v oblasti zdravotnictví MHMP jsou spojeny následující požadavky Centrálního zadavatele na správu pojištění: g) přijímání oznámení o pojistné události od každé jedné pojištěné organizace s tím, že s ní a na její účet bude vyřízeno pojistné plnění, h) zpracování čtvrtletního přehledu pojistných událostí (v daném čtvrtletí oznámených a z předchozích období nevyřízených) do 30 dnů po skončení každého čtvrtletí, s uvedením stavu PU , výší pojistného plnění (u rozpracovaných PU s uvedením výše RBNS ), i) poradenský servis, j) zajištění běžných změn pojištění, především drobná dopojištění a odpojištění, k) konzultace pro oznamování škodních událostí a stavu jejich řešení, l) zajištění komunikačního kanálu pro oznamování škodných událostí.
Interne Kennung: 2. část VZ: Pojištění majetku a odpovědnosti pro příspěvkové organizace v oblasti zdravotnictví MHMP
Beschreibung der Optionen: Centrální zadavatel si vyhrazuje ve smyslu ust. § 100 odst. 1 ZZVZ změnu závazku ze smlouvy na plnění veřejné zakázky. Podrobněji jsou vyhrazené změny závazku uvedeny v zadávací dokumentaci dostupné na profilu zadavatele.