2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky polobotek 15 PČR perforovaných a polobotek 15 PČR společenských 2023
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávky polobotek 15 PČR perforovaných a polobotek 15 PČR 2023 společenských (dále i „polobotky perforované“, „polobotky společenské“, „zboží“, „výrobek“), a to konkrétně: - Polobotky 15 PČR perforované 10 000 párů - Polobotky 15 PČR společenské 2023 5 000 párů
Interne Kennung: PPR-7375/ČJ-2026-990640
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18813000 Schuhe mit Oberteil aus Leder
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 11.1 Inflační doložka 11.1.1 Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo na změnu ceny v průběhu plnění rámcové dohody za níže uvedených a specifikovaných podmínek. 11.1.2 Nabídnuté jednotkové ceny uvedené v rámcové dohodě lze na žádost vybraného dodavatele navýšit z důvodu inflace, a to každý kalendářní rok následující po roce, v němž uplyne 1 (jeden) rok od účinnosti rámcové dohody, až do doby konce účinnosti rámcové dohody. Žádost je povinen vybraný dodavatel doručit do 15. 2. příslušného roku (příklad: rámcová dohoda bude uzavřena 1. 8. 2026, jeden rok od účinnosti rámcové dohody je 1. 8. 2027, následující rok je rok 2028, dodavatel musí do 15. 2. 2028 zažádat o navýšení ceny). 11.1.3 Nabídnuté jednotkové ceny lze zvýšit pouze tehdy, když inflace přesáhne výši 2 %. Maximální navýšení cen o míru inflace v každém roce je 5 % a platí i v případě, že míra meziroční inflace bude vyšší. 11.1.4 Inflací se rozumí meziroční inflace měřená vzrůstem úhrnného indexu spotřebitelských cen zboží a služeb, kterou udává každým kalendářním rokem Český statistický úřad za rok předcházející, vyjádřená v procentech. 11.2 Změna sazby DPH 11.2.1 Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo na změnu ceny v průběhu plnění rámcové dohody za níže uvedených a specifikovaných podmínek. 11.2.2 Nabídnuté jednotkové ceny uvedené v rámcové dohodě lze měnit v případě zvýšení či snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona o dani. V takovém případě bude cena plnění změněna o příslušné navýšení nebo snížení sazby DPH a to ode dne účinnosti nové zákonné změny sazby DPH. 11.3 Prodloužení doby plnění a změna ceny plnění rámcové dohody 11.3.1 Zadavatel si na základě § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnou změnu závazku v podobě prodloužení doby plnění rámcové dohody upravené v jejím čl. 4 odst. /4/, a to v případě, že dodavatel nebude schopen splnit předmět plnění rámcové dohody z důvodu vyšší moci upravené v čl. 13 rámcové dohody, která může nastat mimo jiné i v důsledku nouzového stavu či karanténními nebo jinými opatřeními veřejné moci na území ČR, ale i v důsledku mimořádných opatření v jiných zemích, které mohou mít vliv na dodávky dodavatele nebo jeho poddodavatelů. Doba plnění bude v takovém případě prodloužena pouze o dodavatelem řádně prokázané období trvání okolností vyšší moci, které brání realizaci dodávky ve smluvním termínu realizace. Zadavatel si na základě § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnou změnu závazku v podobě změny ceny upravené v jejím čl. 8 odst. /2/, a to v případě, že dodavatel nebude schopen splnit předmět plnění rámcové dohody z důvodu vyšší moci upravené v čl. 13 rámcové dohody, která může nastat mimo jiné i v důsledku nouzového stavu či karanténními nebo jinými opatřeními veřejné moci na území ČR, ale i v důsledku mimořádných opatření v jiných zemích, které mohou mít vliv na dodávky dodavatele nebo jeho poddodavatelů. Změna ceny bude v takovém případě upravena pouze o dodavatelem řádně prokázané okolnosti vyšší moci, které zapříčiňují změnu ceny.