2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania z zakresu małej retencji górskiej PGL LP Nadleśnictwa Węgierska Górka w ramach projektu pn.: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich - kontynuacja (MRG3)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania z zakresu małej retencji górskiej zlokalizowanego na terenie Nadleśnictwa Węgierska Górka w zakresie i stopniu dokładności niezbędnym do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane zgodnie z ustawą Pzp wraz z wszystkimi ekspertyzami, opracowaniami, uzgodnieniami, opiniami i decyzjami koniecznymi do uzyskania ostatecznego pozwolenia na budowę oraz zgłoszeniami lub decyzjami niezbędnymi do rozpoczęcia robót budowlanych (zwanej dalej: dokumentacja projektowa) wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do wykonanej dokumentacji, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego
Interne Kennung: S .270.8.2026.JS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa brodów kamiennych na drogach leśnych i szlakach zrywkowych w leśnictwach Kamesznica i Ostre
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa brodów kamiennych na drogach leśnych i szlakach zrywkowych w leśnictwach Kamesznica i Ostre wraz z uzyskaniem wszelakich pozwoleń i uzgodnień oraz pełnieniem nadzoru autorskiego do zakończenia robót budowlanych
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej dla Przebudowy kaskady drewnianej na bystrze w leśnictwie Łukaszne i zabudowy przeciwerozyjnej szlaku zrywkowego w leśnictwie Żabnica
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowej dla Przebudowy kaskady drewnianej na bystrze w leśnictwie Łukaszne i zabudowy przeciwerozyjnej szlaku zrywkowego w leśnictwie Żabnica wraz z uzyskaniem wszelakich pozwoleń i uzgodnień oraz pełnieniem nadzoru autorskiego do zakończenia robót budowlanych
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania Zabudowa nieczynnego szlaku zrywkowego w leśnictwie Skrzyczne, Zabudowa nieczynnego szlaku zrywkowego na Baranią w leśnictwie Sikorczane I oraz Zabudowa nieczynnego szlaku zrywkowego od Domku Myśliwskiego w leśnictwie Sikorczane II
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania Zabudowa nieczynnego szlaku zrywkowego w leśnictwie Skrzyczne, Zabudowa nieczynnego szlaku zrywkowego na Baranią w leśnictwie Sikorczane I oraz Zabudowa nieczynnego szlaku zrywkowego od Domku Myśliwskiego w leśnictwie Sikorczane II wraz z uzyskaniem wszelakich pozwoleń i uzgodnień oraz pełnieniem nadzoru autorskiego do zakończenia robót budowlanych
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania Likwidacja dwóch zapór w Leśnictwie Sikorczane wraz z budową bystrza oraz brodu
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania Likwidacja dwóch zapór w Leśnictwie Sikorczane wraz z budową bystrza oraz brodu wraz z uzyskaniem wszelakich pozwoleń i uzgodnień oraz pełnieniem nadzoru autorskiego do zakończenia robót budowlanych
Interne Kennung: Część 4