2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa cytometru – zestaw.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa cytometru - zestaw. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części: Część 1: Cytometr. Część 2: Mikroskop. Część 3: Inkubator. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie montaż i instalację przez autoryzowany serwis producenta wszystkich elementów przedmiotu zamówienia w siedzibie Zamawiającego oraz szkolenie personelu Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla każdej Części; 2) Załącznik Nr 10 do SWZ – Parametry techniczne – dla każdej Części. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung: 97/D/KPO/SM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434510 Zytometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38515200 Fluoreszenzmikroskope, 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Cytometr.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa cytometru - zestaw - Część 1: Cytometr. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie montaż i instalację przez autoryzowany serwis producenta wszystkich elementów przedmiotu zamówienia w siedzibie Zamawiającego oraz szkolenie personelu Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla Części 1; 2) Załącznik Nr 10 do SWZ – Parametry techniczne – dla Części 1. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung: 97/D/KPO/SM - Część 1: Cytometr.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Mikroskop.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa cytometru - zestaw - Część 2: Mikroskop. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie montaż i instalację przez autoryzowany serwis producenta wszystkich elementów przedmiotu zamówienia w siedzibie Zamawiającego oraz szkolenie personelu Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla Części 2; 2) Załącznik Nr 10 do SWZ – Parametry techniczne – dla Części 2. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung: 97/D/KPO/SM - Część 2: Mikroskop.
Haupteinstufung (cpv): 38515200 Fluoreszenzmikroskope
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Inkubator.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa cytometru - zestaw - Część 3: Inkubator. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie montaż i instalację przez autoryzowany serwis producenta wszystkich elementów przedmiotu zamówienia w siedzibie Zamawiającego oraz szkolenie personelu Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla Części 3; 2) Załącznik Nr 10 do SWZ – Parametry techniczne – dla Części 3. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung: 97/D/KPO/SM - Część 3: Inkubator.
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen