258050-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Provádění pěstebních činností 2021+ (DNS)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvádění pěstebních činností 2021+ (DNS)
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung7637-2021
Interne Kennung099/2021/014
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
LosLOT-0001
TitelVýzva k podání nabídek č. 245 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú. Podmoky a Rápošov - prořezávky 2025
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 245 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú. Podmoky a Rápošov - prořezávky 2025
Interne Kennung099/2021/014/1497
LosLOT-0002
TitelVýzva k podání nabídek č. 246 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú. Černíny - prořezávky 2025
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 246 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú. Černíny - prořezávky 2025
Interne Kennung099/2021/014/1498
LosLOT-0003
TitelVýzva k podání nabídek č. 248 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú. Michalovice - prořezávky 2025
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 248 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú. Michalovice - prořezávky 2025
Interne Kennung099/2021/014/1500
LosLOT-0004
TitelVýzva k podání nabídek č. 249 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú. Bratčice - prořezávky 2025
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 249 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú. Bratčice - prořezávky 2025
Interne Kennung099/2021/014/1501
LosLOT-0005
TitelVýzva k podání nabídek č. 253 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Olešovice - prořezávky 2025 č.1
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 253 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Olešovice - prořezávky 2025 č.1
Interne Kennung099/2021/014/1506
LosLOT-0006
TitelVýzva k podání nabídek č. 254 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Olešovice - prořezávky 2025 č.2
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 254 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Olešovice - prořezávky 2025 č.2
Interne Kennung099/2021/014/1507
LosLOT-0007
TitelVýzva k podání nabídek č. 255 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Olešovice - prořezávky 2025 č.3
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 255 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Olešovice - prořezávky 2025 č.3
Interne Kennung099/2021/014/1508
LosLOT-0008
TitelVýzva k podání nabídek č. 203 v kategorii 3 - Zalesnění vč. dodávky SaMa a přidružených činností LS Česká Lípa I. 2025
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 203 v kategorii 3 - Zalesnění vč. dodávky SaMa a přidružených činností LS Česká Lípa I. 2025
Interne Kennung099/2021/014/1509
LosLOT-0009
TitelVýzva k podání nabídek č. X v kategorii 1 – LS Frýdek – Místek, revír Bebek PČ X
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. X v kategorii 1 – LS Frýdek – Místek, revír Bebek PČ X
Interne Kennung099/2021/014/1465
LosLOT-0010
TitelVýzva k podání nabídek č. X v kategorii 1 – LS Frýdek – Místek, revír Řeka PČ IX
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. X v kategorii 1 – LS Frýdek – Místek, revír Řeka PČ IX
Interne Kennung099/2021/014/1482