See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren zwembadchemicaliën
Beschreibung: Voor het reguleren van de waterkwaliteit van de zwembaden in Den Haag worden chemicaliën aan het zwemwater toegevoegd. Middels deze aanbesteding is de gemeente Den Haag voornemens 1 of 2 leveranciers te contracteren om voor de 2 percelen (bulk en kleinverpakking) de zwembadchemie te leveren op de zeven Haagse zwembaden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24962000 Chemikalien für die Wasseraufbereitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveren zwembadchemicaliën in bulk
Beschreibung: Voor het reguleren van de waterkwaliteit van de zwembaden in Den Haag worden chemicaliën aan het zwemwater toegevoegd. Middels deze aanbesteding is de gemeente Den Haag voornemens 1 leverancier te contracteren om voor perceel 1 Leveren zwembadchemicaliën in bulk te leveren op de zeven Haagse zwembaden. De leveringen zwembadchemicaliën in bulk bestaan in hoofdlijnen uit: zout tbv zoutelectrolyse - Suprasel Fine zwavelzuur tbv zuurdosering - Zwavelzuur 37% waterstofperoxide tbv UV-installatie - Waterstofperoxide 35%
Los: LOT-0002
Titel: Leveren zwembadchemicaliën in kleinverpakking
Beschreibung: Voor het reguleren van de waterkwaliteit van de zwembaden in Den Haag worden chemicaliën aan het zwemwater toegevoegd. Middels deze aanbesteding is de gemeente Den Haag voornemens 1 leverancier te contracteren om voor perceel 1 Leveren zwembadchemicaliën in kleinverpakking te leveren op de zeven Haagse zwembaden. De leveringen zwembadchemicaliën in kleinverpakking bestaan op hoofdlijnen uit: zout tbv zoutelectrolyse - Natriumchloride Broxo zwavelzuur - Zwavelzuur 37% bicarbonaat tbv bicarbonaatdosering - Natriumbicarbonaat onthardingszout tbv waterontharders - Natriumchloride Broxo chloor granulaat tbv storing zoutelectrolyse - HTH Chemie HTH Chloor Granulaat vlokmiddel tbv vlokmiddeldosering - Nuscofloc forte aluminium hydroxychloride