2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elementy układu technologicznego do procesów mycia, flotacji i suszenia, w tym: 1) Podajnik taśmowy wznoszący odbierający z kruszarki; 2) 2 sztuki myjek dynamicznych 3) Wanna flotacyjna 4) Wirówka susząca 5) Podajnik ślimakowy 6) Podajnik taśmowy 7) Bufor technologiczny ( magazynujący) 8) Podest serwisowy+ konstrukcja wsporcza kabli 9) Szafa elektryczna- układ sterowania
Beschreibung: 1. Zapytanie dotyczy zakupu i dostawy elementów układu technologicznego do procesów mycia, flotacji i suszenia. 2. Specyfikacja elementów jest wskazana w rozdziale III Zapytania ofertowego nr 01/REKO/W/2026 z dn. 13.04.2026 r. 3. Elementy układu technologicznego muszą być nowe. Zamawiający w ramach tego postępowania nie dopuszcza zakupu urządzeń używanych. 4. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert częściowych. 5 . Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: a. Elementy układu technologicznego zgodne ze specyfikacją zawartą w rozdziale III; b. Deklaracje zgodności z obowiązującymi normami na oferowane elementy układu technologicznego; c. Dokumentacja typu techniczno-ruchowa, w tym w szczególności instrukcja obsługi w języku polskim; d. Dostawa i montaż elementów układu technologicznego; e. Rozruch techniczny i sprawdzenie parametrów funkcjonalnych podczas próby technologicznej; f. Przeprowadzenie szkolenia dla pracowników Zamawiającego. Szczegółowe informacje zawarte są w Zapytaniu ofertowym nr nr 01/REKO/W/2026 z dn. 13.04.2026 r. dostępnym na stronie internetowej https://www.reko-odpady.pl/dofinansowania/
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42924720 Dekontaminationseinrichtungen, 42995000 Reinigungsmaschinen, 42914000 Recyclingvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Elementy układu technologicznego do procesów mycia, flotacji i suszenia
Beschreibung: Zamówienie dotyczy elementów układu technologicznego do procesów mycia, flotacji i suszenia, w tym: 1) Podajnik taśmowy wznoszący odbierający z kruszarki; 2) 2 sztuki myjek dynamicznych 3) Wanna flotacyjna 4) Wirówka susząca 5) Podajnik ślimakowy 6) Podajnik taśmowy 7) Bufor technologiczny ( magazynujący) 8) Podest serwisowy+ konstrukcja wsporcza kabli 9) Szafa elektryczna- układ sterowania SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - zawarta w Zapytaniu ofertowym nr 01/REKO/W/2026 z dn. 13.04.2026 r. dostępnym na stronie internetowej https://www.rekoodpady.pl/dofinansowania/ WYMAGANIA PODSTAWOWE Poniżej wskazujemy wymagania podstawowe określone w stosunku do przedmiotu zamówienia i Oferenta, których brak możliwości spełnienia przez Oferenta, powoduje negatywną ocenę i odrzucenie oferty: 1. Przedmiot oferty musi dotyczyć i być zgodny z przedmiotem zamówienia opisanym w rozdziale II i specyfikacją przedmiotu zamówienia opisaną w rozdziale III niniejszego zapytania. 2. Minimalny okres gwarancji na wszystkie elementy układu technologicznego – 24 miesięcy. 3. Minimalne wymagania dotyczące serwisu gwarancyjnego: a) obsługa zgłoszenia w języku polskim; b) podjęcie działań serwisowych - bezpośrednio po zgłoszeniu tj. nie później niż w ciągu 48 godzin od powiadomienia o wystąpieniu awarii. 4. Zapewnienie serwisu pogwarancyjnego. 5. Maksymalny okres realizacji umowy na dostawę i montaż - 6 miesięcy od daty zawarcia umowy. 6. Oferent w odniesieniu do oferowanego przedmiotu zamówienia jest zobowiązany wskazać w formularzu ofertowym (załącznik nr 1) referencje rozumiane jako wskazanie referencyjnych jednostek tj. Instalacji/zakładów, w których są zamontowane i funkcjonują oferowane elementy układu technologicznego w ilości min 5 szt. Wskazane referencyjne instalacje muszą się odnosić do oferowanych elementów układu technologicznego o parametrach nie niższych niż przedstawione w ofercie . 7. Warunki udziału- o udzielenie zamówienia może ubiegać się Oferent/Dostawca spełniający łącznie następujące warunki: a. Dysponuje potencjałem osobowym, technicznym i finansowym, a w szczególności doświadczeniem i uprawnieniami dającym zdolność do wykonania zamówienia. b. Niezalegający z zapłatą podatków i składek ubezpieczenia społecznego, lub innych danin publiczno-prawnych wymaganych w kraju Oferenta. Dla weryfikacji zobowiązany jest złożyć oświadczenie o niezaleganiu w podatkach i składkach ZUS, lub innych danin publiczno-prawnych wymaganych w kraju Oferenta. Szczegółowe informacje zawarte w Zapytaniu ofertowym nr 01/REKO/W/2026 z dn. 13.04.2026 r. dostępnym na stronie internetowej https://www.rekoodpady.pl/dofinansowania/
Interne Kennung: 01/REKO/W/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42995000 Reinigungsmaschinen, 42924720 Dekontaminationseinrichtungen, 42914000 Recyclingvorrichtungen