2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van diverse typen bedrijfswagens
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van diverse type bedrijfswagens met opbouw. Zie aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Veegvuilvoertuig met een GVW van maximaal 3.500kg in 2 uitvoeringen (HVO). 3 veegvuilvoertuigen met een GVW van maximaal 3.500kg in 2 uitvoeringen (HVO).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van driemaal maximaal twee jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Veegvuilvoertuig met een GVW van maximaal 3.200kg (BEV). 4 Veegvuilvoertuigen met een GVW van maximaal 3.200kg (BEV).
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Gesloten bedrijfswagen met een GVW van max 3.500kg (HVO). 1 Gesloten bedrijfswagen met een GVW van max 3.500kg (HVO).
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschreibung: Pick-up enkele cabine met open laadbak met een GVW van maximaal 3.500kg (HVO). 3 Pick-ups enkele cabine met open laadbak met een GVW van maximaal 3.500kg (HVO).
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5
Beschreibung: Pick-up dubbele cabine met open laadbak en autolaadkraan met een GVW van maximaal 3.500kg (HVO). 3 Pick-ups dubbele cabine met open laadbak en autolaadkraan met een GVW van maximaal 3.500kg (HVO).
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6
Beschreibung: Pick-up dubbele cabine met kippende laadbak met een GVW van maximaal 3.500kg (HVO). 11 Pick-ups dubbele cabine met kippende laadbak met een GVW van maximaal 3.500kg (HVO).
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7
Beschreibung: Pick-up dubbele cabine met kippende laadbak met een GVW van maximaal 4.250g (BEV). 2 Pick-ups dubbele cabine met kippende laadbak met een GVW van maximaal 4.250g (BEV).
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Perceel 8
Beschreibung: Gesloten bedrijfswagen met een GVW van max 3.500kg met hogedruk was installatie(HVO). 3 gesloten bedrijfswagens met een GVW van max 3.500kg met hogedruk was installatie(HVO).
Interne Kennung: 8