See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van bedrijfsvoertuigen voor maatschappelijk en logistiek gebruik in het kader van de projecten van New Samusocial vzw
Beschreibung: Deze opdracht betreft de aanschaf, levering en ingebruikname van nieuwe, volledig elektrische voertuigen, geschikt voor het collectief vervoer van 9 personen (1 bestuurder + 8 passagiers), overeenkomstig de technische specificaties in het bestek. De voertuigen moeten voldoen aan hoge eisen op het gebied van betrouwbaarheid, comfort, veiligheid en energie-efficiëntie, en in overeenstemming zijn met de milieuvoorschriften (LEZ 2025-2035).
Interne Kennung: 2025-28
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: OPENBARE PROCEDURE
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-28 - 1
Beschreibung: Deze opdracht betreft de aanschaf, levering en ingebruikname van nieuwe 100% elektrische voertuigen, geschikt voor het collectief vervoer van 9 personen (1 bestuurder + 8 passagiers), conform de technische specificaties in het bestek. De voertuigen dienen te voldoen aan hoge eisen inzake betrouwbaarheid, comfort, veiligheid en energie-efficiëntie, met inachtneming van de milieuconformiteitsnormen (LEZ 2025–2035).
Interne Kennung: 1