See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění pěstebních činností 2021+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 7637-2021
Interne Kennung: 099/2021/014
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Výzva k podání nabídek č. 50 v kategorii 11 - LZ Kladská (oplocenky na Polesí Krásno)
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 50 v kategorii 11 - LZ Kladská (oplocenky na Polesí Krásno)
Interne Kennung: 099/2021/014/1554
Los: LOT-0002
Titel: Výzva k podání nabídek č. 51 v kategorii 11 - LZ Kladská (jarní zalesnění na Polesí Krásno)
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 51 v kategorii 11 - LZ Kladská (jarní zalesnění na Polesí Krásno)
Interne Kennung: 099/2021/014/1555
Los: LOT-0003
Titel: Výzva k podání nabídek č. 52 v kategorii 11 - LZ Kladská (prořezávky na Polesí Krásno)
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 52 v kategorii 11 - LZ Kladská (prořezávky na Polesí Krásno)
Interne Kennung: 099/2021/014/1556
Los: LOT-0004
Titel: Výzva k podání nabídek č. 53 v kategorii 11 - LZ Kladská (pěstební práce na Polesí Kostelní Bříza)
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 53 v kategorii 11 - LZ Kladská (pěstební práce na Polesí Kostelní Bříza)
Interne Kennung: 099/2021/014/1557
Los: LOT-0005
Titel: Výzva k podání nabídek č. 54 v kategorii 11 - LZ Kladská (prořezávky na Polesí Kostelní Bříza I)
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 54 v kategorii 11 - LZ Kladská (prořezávky na Polesí Kostelní Bříza I)
Interne Kennung: 099/2021/014/1558
Los: LOT-0006
Titel: Výzva k podání nabídek č. 55 v kategorii 11 - LZ Kladská (prořezávky na Polesí Kostelní Bříza II)
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 55 v kategorii 11 - LZ Kladská (prořezávky na Polesí Kostelní Bříza II)
Interne Kennung: 099/2021/014/1559
Los: LOT-0007
Titel: Výzva k podání nabídek č. 137 v kategorii 1 - Instalace stojících otrávených lapáků na LS Ruda n./M.
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 137 v kategorii 1 - Instalace stojících otrávených lapáků na LS Ruda n./M.
Interne Kennung: 099/2021/014/1560
Los: LOT-0008
Titel: Výzva k podání nabídek č. 161 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Kleť / 1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 161 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Kleť / 1
Interne Kennung: 099/2021/014/1561
Los: LOT-0009
Titel: Výzva k podání nabídek č. 144 v kategorii 8 - PČ na pol. Bílý Vlk - likvidace oplocenek
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 144 v kategorii 8 - PČ na pol. Bílý Vlk - likvidace oplocenek
Interne Kennung: 099/2021/014/1562
Los: LOT-0010
Titel: Výzva k podání nabídek č. 32 v kategorii 12 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Mlynařovíce / 1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 32 v kategorii 12 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Mlynařovíce / 1
Interne Kennung: 099/2021/014/1563