See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa wycinki w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok, Lublin, Łódź, Rzeszów, Skarżysko-Kamienna, Warszawa, Zamość.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa wycinki w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok, Lublin, Łódź, Rzeszów, Skarżysko-Kamienna, Warszawa, Zamość. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących w trakcie realizacji zamówienia czynności określone w Załączniku nr 2 do SWZ. Sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań zawierają projektowane postanowienia Umowy, stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: POST/DYS/OB/GZ/01309/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa wycinki w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok Rejon Energetyczny Bielsk Podlaski - PE Bielsk Podlaski (RU)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa wycinki w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok Rejon Energetyczny Bielsk Podlaski - PE Bielsk Podlaski (RU) zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa wycinki w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Lublin Rejon Energetyczny Biała Podlaska – PE Tuczna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa wycinki w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Lublin Rejon Energetyczny Biała Podlaska – PE Tuczna zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa wycinki w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź Rejon Energetyczny Żyrardów – PE Żyrardów (RU)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa wycinki w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź Rejon Energetyczny Żyrardów – PE Żyrardów (RU) zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa wycinki w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów Rejon Energetyczny Staszów – PE Opatów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa wycinki w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów Rejon Energetyczny Staszów – PE Opatów, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa wycinki w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Skarżysko Kamienna Rejon Energetyczny Kielce – PE Daleszyce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa wycinki w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Skarżysko Kamienna Rejon Energetyczny Kielce – PE Daleszyce, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa wycinki w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa Rejon Energetyczny Mińsk Mazowiecki – PE Mińsk Mazowiecki (RU)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa wycinki w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa Rejon Energetyczny Mińsk Mazowiecki – PE Mińsk Mazowiecki (RU), zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa wycinki w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość Rejon Energetyczny Zamość – PE Zamość (RU)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa wycinki w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość Rejon Energetyczny Zamość – PE Zamość (RU), zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7