2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, montaż i uruchomienie infrastruktury ładowania
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie infrastruktury ładowania autobusów. Gwarancja 36 miesięcy. Wykonawca jest zobowiązany do dokonania konfiguracji stacji ładowania po dostawie autobusów, które zamawiający zakupi w odrębnym postępowaniu. Zamawiający podaje stronę internetową, na której jest prowadzone postępowanie na dostawę autobusów elektrycznych: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1003667 . Pełna informacja o przedmiocie zamówienia została podana w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31158100 Batterieladegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 31230000 Teile von Elektrizitätsverteilungs- oder -schalteinrichtungen, 45232200 Arbeiten in Verbindung mit Starkstromleitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie infrastruktury ładowania autobusów. Gwarancja 36 miesięcy. Wykonawca jest zobowiązany do dokonania konfiguracji stacji ładowania po dostawie autobusów, które zamawiający zakupi w odrębnym postępowaniu. Zamawiający podaje stronę internetową, na której jest prowadzone postępowanie na dostawę autobusów elektrycznych: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1003667 . Pełna informacja o przedmiocie zamówienia została podana w załączniku nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31230000 Teile von Elektrizitätsverteilungs- oder -schalteinrichtungen, 45232200 Arbeiten in Verbindung mit Starkstromleitungen, 80500000 Ausbildung, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45000000 Bauarbeiten