258139-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – Świadczenie usług pralniczych – prania i sterylizacji bielizny i odzieży szpitalnej oraz wy-najem bielizny pościelowej wraz z transportem.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług pralniczych – prania i sterylizacji bielizny i odzieży szpitalnej oraz wy-najem bielizny pościelowej wraz z transportem.
Beschreibung: Świadczenie usług pralniczych – prania i sterylizacji bielizny i odzieży szpitalnej oraz wy-najem bielizny pościelowej wraz z transportem. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 2 części. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w opisie przed-miotu zamówienia - formularz asortymentowo-cenowy - załącznik nr 1A i nr 1B do SWZ (część 1, część 2)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98315000 Bügeln, 98311000 Abholdienst für Wäsche, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Pranie bielizny i odzieży szpitalnej, sterylizacja bielizny operacyjnej i noworodkowej stanowiącej własność Szpitala Tucholskiego Sp. z o. o. w Tucholi z zachowaniem właściwego reżimu sanitarnego oraz wynajem bielizny barierowej i bielizny pościelowej dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Tucholi przy ul. Wiejskiej 8 Opis: Pranie bielizny i odzieży szpitalnej, sterylizacja bielizny operacyjnej i noworodkowej stanowiącej własność Szpitala Tucholskiego Sp. z o. o. w Tucholi z zachowaniem właściwego reżimu sanitarnego oraz wynajem bielizny barierowej i bielizny pościelowej dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Tucholi przy ul. Wiejskiej 8 Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w opisie przed-miotu zamówienia formularz asortymentowo-cenowy - załącznik nr 1A do SWZ (część 1) Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Pranie bielizny i odzieży szpitalnej, sterylizacja bielizny operacyjnej stanowiącej własność Szpitala Powiatowego Sp. z o. o. w Chełmży z zachowaniem właściwego reżimu sanitarnego oraz wynajem bielizny barierowej i bielizny pościelowej dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Browinie 62. Opis: Pranie bielizny i odzieży szpitalnej, sterylizacja bielizny operacyjnej stanowiącej własność Szpitala Powiatowego Sp. z o. o. w Chełmży z zachowaniem właściwego reżimu sanitarnego oraz wynajem bielizny barierowej i bielizny pościelowej dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Browinie 62. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w opisie przedmiotu zamówienia formularz asortymentowo-cenowy - załącznik nr 1B do SWZ (część 2) Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 2