See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa specjalistycznych odczynników chemicznych produkowanych przez: Applied Biosystems™, Gibco™, Invitrogen™ oraz Ion Torrent™
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest roczna, sukcesywna dostawa specjalistycznych odczynników chemicznych, laboratoryjnych z zakresu całogenomowych badań przesiewowych (sekwencjonowania nowej generacji), badań transkryptomicznych (w tym uwzględniających kontekst przestrzenny- spatial transcryptomics) diagnostyki chorób zakaźnych (np. COVID-19, grypa), nowotworów (np. nowotwory piersi, nowotwory hematoonkologiczne), chorób dziedzicznych (badanie podłoża molekularnego chorób takich jak dystrofia mięśniowa, stwardnienie zanikowe boczne, zespół Marfana) oraz badań zleconych związanych z komórkami macierzystymi i terapiami komórkowymi, produkowanymi przez: Applied Biosystems™; Gibco™; Invitrogen™; lon Torrent™, których LIFE TECHNOLOGIES POLSKA Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem.
Interne Kennung: WR/IGC/4/AK/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa specjalistycznych odczynników chemicznych produkowanych przez Applied Biosystems™, Gibco™, Invitrogen™ oraz Ion Torrent™