2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa odcinków linii kablowych wysokiego napięcia WN 110kV S-103 oraz S-107 wraz z przynależnymi kanalizacjami kablowymi oraz rozbiórka odcinka dwutorowej linii napowietrznej wysokiego napięcia nr S-103/S-107 w rejonie ul. Fabrycznej 1 w Kątach Wrocławskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja inwestycji obejmującej budowę odcinków dwóch linii kablowych WN 110kV nr S-103, S-107 wraz z przynależnymi kanalizacjami kablowymi oraz rozbiórkę odcinka dwutorowej linii napowietrznej nr S-103/S-107 w rejonie ul. Fabrycznej 1 w Kątach Wrocławskich w celu uwolnienia terenu pod planowaną inwestycję polegającą na rozbudowie terminala kontenerowego w Kątach Wrocławskich. Zamówieniem objęte są min. następujące prace: - budowa odcinków dwóch linii kablowych WN 110kV nr S-103 oraz S-107, - budowa przynależnych kanalizacji kablowych teletechnicznych (światłowodowych) złożonych z rur 2x2xHDPE 40/3,7 (po dwie rury dla każdej linii kablowej), - rozbiórka linii napowietrznej S-103 S-107 wraz przewodami roboczymi i liniami odgromowymi, - rozbiórka istniejących słupów linii napowietrznej nr S81A, S82A wraz z fundamentami, - montaż nowych konstrukcji wsporczych pod aparaturę wraz z fundamentami i niezbędną aparaturą, - dla stanowiska słupowego nr S81A budowa specjalnego słupa kratowego kablowego oznaczonego jako OS24 spec. KK wraz z wyposażeniem i dodatkowymi konstrukcjami wsporczymi - wykonanie linii tymczasowych, - wykonanie przewiertów/przecisków Zamówieniem objęte są min. następujące kwestie formalne: - uzyskanie nowych warunków usunięcia kolizji. - zaktualizowanie dokumentacji wykonawczej i uzgodnienie jej z Tauron Dystrybucja. - przeprowadzenie wymaganej procedury umożliwiającą Zamawiającemu zawarcie wymaganej umowy z Tauron Dystrybucja S.A. dotyczącej usunięcia kolizji z siecią elektroenergetyczną, w tym uzgodnienie z Tauron Dystrybucja S.A. kwestii techniczne i organizacyjnych oraz związanych z zaakceptowaniem Wykonawcy jako podmiotu mającego realizować przebudowę linii elektroenergetycznej. Zawarta umowa dotycząca usunięcia kolizji, w zakresie odnoszącym się do obowiązków podmiotu wykonującego pracę związane z usunięciem kolizji będzie określać obowiązki techniczno-organizacyjne wiążące dla Wykonawcy." - zaktualizowanie uzgodnień z PKP.
Interne Kennung: 1/R/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://schavemaker.pl/cef/ Ofertę należy przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: przetargi@schavemaker.com Ofertę wraz z wymaganymi załącznikami/oświadczeniami należy złożyć w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001