258241-2025 - Wettbewerb
Polen – Sirenen – Dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych dla SOiA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych dla SOiA
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych dla SOiA. 2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z podziałem zamówienia na 4 części, jak poniżej: 1) Część nr 1: Cyfrowe syreny alarmowe pow. opolski – 27 kpl. 2) Część nr 2: Cyfrowe syreny alarmowe pow. namysłowski(10), brzeski(8), nyski(4) i prudnicki(5) – 27 kpl. 3) Część nr 3: Cyfrowe syreny alarmowe pow. głubczycki(7), kędzierzyńsko-kozielski(9) i strzelecki(12) – 28 kpl. 4) Część nr 4: Cyfrowe syreny alarmowe pow. oleski(13), kluczborski(11) i krapkowicki(3) – 27 kpl
Interne KennungWIŁ.2371.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia i w konkursie, w tym składanie ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub konkursie, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między zamawiającym a wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie Pzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Przez środki komunikacji elektronicznej rozumie się środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. 2024 poz. 1513). 3. Ofertę, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 p.z.p., podmiotowe środki dowodowe, pełnomocnictwa, zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby sporządza się w postaci elektronicznej, w ogólnie dostępnych formatach danych, w szczególności w formatach .txt, .rtf, .pdf, .doc, .docx, .odt. Zamawiający dopuszcza stosowanie formatu .zip lub 7z. 3. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej. 4. Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zobowiązany będzie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 4 % ceny brutto oferty (z podatkiem VAT) dla każdej części zamówienia. 5. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.2 SWZ. 6. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35240000 Sirenen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35121700 Alarmsysteme, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Cyfrowe syreny alarmowe pow. opolski – 27 kpl.
Beschreibung1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych, wymogów użytkowych i wykaz obiektów został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) 2. Na dostarczony przedmiot zamówienia Wykonawca udziela gwarancji na okres min. 24 miesiące od dnia odbioru końcowego. Wydłużenie okresu gwarancji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert. 3. Wszystkie dostarczone elementy systemu mają być nowe, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2024 r.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Cyfrowe syreny alarmowe pow. namysłowski(10), brzeski(8), nyski(4) i prudnicki(5) – 27 kpl.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Cyfrowe syreny alarmowe pow. głubczycki(7), kędzierzyńsko-kozielski(9) i strzelecki(12) – 28 kpl.
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Cyfrowe syreny alarmowe pow. oleski(13), kluczborski(11) i krapkowicki(3) – 27 kpl.
Interne KennungCzęść 4