258278-2026 - Wettbewerb
Polen – Kopfhörer – Dostawa zestawów mikrofonowo – słuchawkowych, taktycznych przełączników PTT oraz kabli komunikacyjnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa zestawów mikrofonowo – słuchawkowych, taktycznych przełączników PTT oraz kabli komunikacyjnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów mikrofonowo – słuchawkowych, taktycznych przełączników PTT oraz kabli komunikacyjnych. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32342100 Kopfhörer
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów mikrofonowo – słuchawkowych, taktycznych przełączników PTT oraz kabli komunikacyjnych. szczegółowy Opis przedmiotu Zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 32572000 Übertragungskabel
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość korzystania z prawa opcji w szczególności w przypadku pozyskania dodatkowych środków na ten cel. W ramach prawa opcji Zamawiający może dodatkowo zakupić asortyment w ilościach wskazanych w załączniku nr 1. 2. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone „prawem opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji, w szczególności w przypadku nieuzyskania lub braku środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia, co niniejszym Wykonawca akceptuje poprzez podpisanie umowy. 3. O zamiarze skorzystania z prawa opcji oraz jego zakresie Zamawiający poinformuje Wykonawcę pisemnie w terminie 50 dni od dnia zawarcia umowy. 4. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w niniejszej umowie, co niniejszym Wykonawca akceptuje przez jej zawarcie. 5. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości asortymentu określonego w ust. 1 w terminie wskazanym w ust. 3 6. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Pisemna forma powiadomienia Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez Zamawiającego, jest dla dostawy realizowanej w ramach opcji wiążąca dla Wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w niniejszej umowie.