See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa celowników optycznych
Beschreibung: Dostawa celowników optycznych w podziale na trzy cześci
Interne Kennung: ZP-20/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38600000 Optische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - dostawa celowników optycznych.
Beschreibung: Dostawa celowników optycznych.
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia zakresu świadczonych dostaw, z uwzględnieniem prawa opcji w ilościach określonych w dokumentacji postępowania. Zaproszeni Wykonawcy zostaną powiadomiony o zakresie prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - dostawa celowników optycznych.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - dostawa celowników optycznych.
Interne Kennung: Część nr 3