2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na zajištění licencí a licenční podpory SAP na 2 roky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka software včetně poskytnutí oprávnění k výkonu práva užít tento software, poskytování podpory SAP Enterprise Support k Software, včetně zajištění prodloužení platnosti licenčních klíčů k Software, poskytování podpory SAP Enterprise Support ke stávajícím produktům včetně zajištění prodloužení platnosti licenčních klíčů k těmto stávajícím produktům.
Interne Kennung: NAKIT-2362/ORN-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku odpovídá výši 30 % z hodnoty rámcové dohody a je v souladu s ustanovením § 16 odst. 3 ZZVZ zahrnuta v předpokládané hodnotě veřejné zakázky. Vyhrazená změna závazku bude zadavatelem uplatněna postupem dle ustanovení § 66 ZZVZ, a to nejpozději do 3 let od uzavření Rámcové dohody.