258323-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Schulmahlzeiten – Schoolmaaltijden
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSchoolmaaltijden
BeschreibungDe opdracht betreft: • Het leveren van schoolmaaltijden voor onderstaande locaties van het Pleysier College; • Het optioneel leveren van ingrediënten voor kooklessen; • Het optioneel leveren van voedselpakketten; • Het optioneel leveren van fruit voor de medewerkers van het Pleysier College; • Het optioneel cateren bij evenementen van het Pleysier College. Zie aanbestedingsdocumenten
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894210 Schulmahlzeiten
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenOptiejaren: vijf (5) maal twaalf (12) maanden