258329-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Masarykův most v Kolíně - diagnostický průzkum
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMasarykův most v Kolíně - diagnostický průzkum
BeschreibungPředmětem zakázky je provedení diagnostického průzkumu Masarykova mostu v Kolíně (dále jen soumostí nebo stavba) za účelem přípravy celkové opravy mostu, resp. zpracování projektové dokumentace pro opravu mostu. Diagnostický průzkum soumostí se sestává z mimořádných prohlídek dílčích konstrukcí dle ČSN 73 6221 a z úkonů z oboru stavební diagnostiky dle resortních předpisů Ministerstva dopravy ČR, Odbor pozemních komunikací a norem řady ČSN a ČSN EN.
Interne Kennung1479
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71350000 Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen, 71351000 Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten
5. Los
LosLOT-0001