2. Verfahren
Verfahren
Titel: Firda - Europese aanbesteding schoonmaakonderhoud
Beschreibung: Europese aanbesteding schoonmaakonderhoud, inclusief glasbewassing en inkoop sanitaire middelen, voor Firda, in 17 gebouwen MBO en volwassenen onderwijs in Friesland en Noordoostpolder. -
Interne Kennung: EX-000863-FJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: EX-000863-FJ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1