258397-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Dostawa zintegrowanego systemu sprzętowego do przetwarzania i analiz dużych zbiorów danych wraz z pakietem szkoleń z zakresu administracji systemami operacyjnymi w ramach projektu „Dostosowanie standardów działań analityczno-śledczych Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Olsztynie do wymogów epoki cyfrowej” nr projektu 101257017 — 2025-PL-DIGITALERA - EUAF 2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa zintegrowanego systemu sprzętowego do przetwarzania i analiz dużych zbiorów danych wraz z pakietem szkoleń z zakresu administracji systemami operacyjnymi w ramach projektu „Dostosowanie standardów działań analityczno-śledczych Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Olsztynie do wymogów epoki cyfrowej” nr projektu 101257017 — 2025-PL-DIGITALERA - EUAF 2025
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zintegrowanego systemu sprzętowego do przetwarzania i analiz dużych zbiorów danych wraz z pakietem szkoleń z zakresu administracji systemami operacyjnymi w ramach projektu „Dostosowanie standardów działań analityczno-śledczych Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Olsztynie do wymogów epoki cyfrowej” nr projektu 101257017 — 2025-PL-DIGITALERA w ramach Unijnego Programu Zwalczania Nadużyć Finansowych EUAF (Union Anti-Fraud Programme) – EUAF 2025. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 1) opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, 2) projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung2801-ILZ.260.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern
5. Los
LosLOT-0001