2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Lipnica Murowana
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Lipnica Murowana w okresie: od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego przy Oczyszczalni Ścieków w Lipnicy Dolnej (działka ewidencyjna nr 897/8 w Lipnicy Dolnej [0002]), w sposób zapewniający osiągnięcie wymaganych odpowiednimi przepisami prawa poziomów recyklingu, przygotowanie do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 399 z późn. zm.), ustawą z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (tj. Dz.U. z 2023 r., poz 1587 z późn.zm.) oraz rozporządzeniami wykonawczymi do w/w ustaw i uchwałami Rady Gminy Lipnica Murowana uchwalonymi na podstawie w/w ustaw.
Interne Kennung: IWEiGP-ZP. 271.11.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Lipnica Murowana w okresie: od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego przy Oczyszczalni Ścieków w Lipnicy Dolnej (działka ewidencyjna nr 897/8 w Lipnicy Dolnej [0002]), w sposób zapewniający osiągnięcie wymaganych odpowiednimi przepisami prawa poziomów recyklingu, przygotowanie do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 399 z późn. zm.), ustawą z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (tj. Dz.U. z 2023 r., poz 1587 z późn.zm.) oraz rozporządzeniami wykonawczymi do w/w ustaw i uchwałami Rady Gminy Lipnica Murowana uchwalonymi na podstawie w/w ustaw. Wykonawca realizując przedmiot zamówienia zobowiązany jest do zagospodarowania zebranych odpadów komunalnych w sposób zgodny z hierarchią postępowania z odpadami, o którym mowa w art. 17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.) oraz zgodnie z obowiązującym Wojewódzkim Planem Gospodarki Odpadami dla Województwa Małopolskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące odpowiednio załączniki nr 11 i nr 12 do SWZ.