258423-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – ZP 36/25 Usługa prania, prasowania bielizny pościelowej i operacyjnej oraz odzieży wraz z najmem odzieży ochronnej dla pracowników szpitala oraz kołder i poduszek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZP 36/25 Usługa prania, prasowania bielizny pościelowej i operacyjnej oraz odzieży wraz z najmem odzieży ochronnej dla pracowników szpitala oraz kołder i poduszek
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usługi prania, prasowania bielizny pościelowej i operacyjnej oraz odzieży wraz z najmem odzieży ochronnej dla pracowników Szpitala oraz kołder i poduszek dla potrzeb Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi, szacowane ilości wyszczególniono w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz cenowy, szczegółowy opis przedmiotu umowy stanowi załącznik nr 5 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Vorherige Bekanntmachung112868-2026
Interne KennungZP 36/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98315000 Bügeln
5. Los
LosLOT-0001
Titelświadczenie usługi prania, prasowania bielizny pościelowej i operacyjnej oraz odzieży wraz z najmem odzieży ochronnej dla pracowników Szpitala oraz kołder i poduszek