See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ondersteuning Europees gefinancierde projecten provincie Gelderland
Beschreibung: Provincie Gelderland participeert in Europees gesubsidieerde projecten (zoals uit de programma’s INTERREG, Horizon Europe, LIFE en CEF) en dient daarvoor projectadministraties te voeren en te verantwoorden. Binnen de afdeling Bestuurszaken opereert hiervoor een taskforce EU-subsidies met als doel het ondersteunen van projectleiders van Europese subsidieprojecten op financieel-administratief gebied. Doorgaans betreft dit 7 tot 10 projecten die gelijktijdig lopen. Het huidige contract loopt af. De provincie wil weer een nieuwe overeenkomst afsluiten voor 2 jaar met een optie voor verlenging van 2 x 1 jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75130000 Unterstützende Dienste für die öffentliche Verwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75110000 Dienstleistungen der allgemeinen öffentlichen Verwaltung, 75131000 Dienstleistungen für die öffentliche Verwaltung, 79900000 Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000