2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svoz a likvidace nebezpečného a ostatního odpadu pro ZČU (2025 – 2027)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění svozu a likvidace nebezpečného odpadu a ostatního odpadu pro Západočeskou univerzitu v Plzni dle Přílohy č. 1 návrhu rámcové dohody a dalšího odpadu vyhrazeného v souladu s ust. § 100 ZZVZ pro Západočeskou univerzitu v Plzni, v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech a dalšími obecně závaznými právními předpisy, které souvisejí s problematikou odpadového hospodářství. Ostatním odpadem se pro účely VZ rozumí: objemný odpad, bioodpad, stavební suť a skartace.
Interne Kennung: SZ ZCU 022748/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku z rámcové dohody (smlouvy) ve smyslu ust. § 100 jež bude Zadavatelem využita v případě nutnosti svozu a likvidace uvedeného druhu odpadu nad rámec předpokládaný Přílohou č. 1 rámcové dohody. Předpokládaná hodnota odpovídající vyhrazené změně závazku z rámcové dohody (smlouvy) činí 400 000,- Kč bez DPH (slovy: čtyři sta tisíc korun českých) za celou dobu plnění předmětu veřejné zakázky.