258443-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke – schuimblusvoertuigen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: schuimblusvoertuigen
Beschreibung: De aanbestedende dienst is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van tien (10) nieuwe schuimblusvoertuigen. De huidige autospuiten zijn vanaf 2012 in gebruik. In totaal zijn er negen (9) nagenoeg gelijke autospuiten gebouwd, gebaseerd op het concept dat in 2010 is ontwikkeld. Met de ervaring die er in de afgelopen jaren is opgedaan en de veranderende vraag van het verzorgingsgebied is het nodig om een nieuwe generatie autospuiten te ontwikkelen. Dit is de aanleiding van het traject Autospuit 2.1.
Interne Kennung: t141523
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Wijzingen in het oorspronkelijke ontwerp van het schuimblusvoertuig door innovatie, meerjarenvisie op het gebied van materieelvervanging, aanschaf en andere kijk op brandbestrijding.