2. Verfahren
Verfahren
Titel: P.Z. Heilig Hart Ieper en PVT Het Tempelhof - Telefonie (leveren, aansluiten en indienststellen)
Beschreibung: Deze opdracht omvat het leveren, aansluiten en in dienst nemen van een nieuw telefoniesysteem (vast en mobiel) en vervanging van het bestaande telefonie systeem in een psychiatrisch ziekenhuis. De leverancier van het nieuwe telefoniesysteem voorziet ook vaste en mobiele telefonie in de nieuwbouw CURAM ((voorziene ingebruikname eind 2026).
Interne Kennung: D9084-030
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32550000 Fernsprechausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: D9084-030 - 1
Beschreibung: P.Z. Heilig Hart Ieper en PVT Het Tempelhof - Telefonie (leveren, aansluiten en indienststellen)
Interne Kennung: 1