258483-2026 - Wettbewerb
Polen – Software-Implementierung – Zakup licencji oprogramowania IPS, IDS, do analizy powłamaniowej oraz centralnego menadżera haseł wraz z usługą wdrożenia
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup licencji oprogramowania IPS, IDS, do analizy powłamaniowej oraz centralnego menadżera haseł wraz z usługą wdrożenia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest oprogramowanie IPS do wykrywania i blokowania ataków, oprogramowania IDS do wykrywania włamań, monitorowania ruchu sieciowego, analizy i poszukiwaniu znanych zagrożeń, podejrzanych aktywności lub anomalii, oprogramowania do analizy powłamaniowej oraz centralnego menadżera haseł wraz z usługą wsparcia technicznego. Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery części: Część I – Zakup i wdrożenie oprogramowania IPS (Intrusion Prevention System) Część II – Zakup i wdrożenie oprogramowania IDS (Intrusion Detection System) Część III – Zakup i wdrożenie oprogramowania do analizy powłamaniowej Część IV – Zakup i wdrożenie oprogramowania centralnego menadżera haseł
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48517000 IT-Softwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup licencji oprogramowania IPS, IDS, do analizy powłamaniowej oraz centralnego menadżera haseł wraz z usługą wdrożenia. Część I - Zakup i wdrożenie oprogramowania IPS (Intrusion Prevention System)
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji został określony w Projektowanych Postanowieniach Umowy (załącznik nr 2a do SWZ – dla Części I, załącznik nr 2b do SWZ – dla Części II, załącznik nr 2c do SWZ – dla Części III, załącznik nr 2d do SWZ – dla Części IV), Opisie przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ).
Interne Kennung5/2026/P - część I
LosLOT-0002
TitelZakup licencji oprogramowania IPS, IDS, do analizy powłamaniowej oraz centralnego menadżera haseł wraz z usługą wdrożenia. Część II – Zakup i wdrożenie oprogramowania IDS (Intrusion Detection System)
Interne Kennung5/2026/P - część II
LosLOT-0003
TitelZakup licencji oprogramowania IPS, IDS, do analizy powłamaniowej oraz centralnego menadżera haseł wraz z usługą wdrożenia. Część III – Zakup i wdrożenie oprogramowania do analizy powłamaniowej
Interne Kennung5/2026/P - część III
LosLOT-0004
TitelZakup licencji oprogramowania IPS, IDS, do analizy powłamaniowej oraz centralnego menadżera haseł wraz z usługą wdrożenia. Część IV – Zakup i wdrożenie oprogramowania centralnego menadżera haseł
Interne Kennung5/2026/P - część IV