2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inzet psychologen voor Psychodiagnostiek of kortdurende psychische begeleiding
Beschreibung: De gemeente Den Haag heeft binnen de dienst SZW de uitvoering van de Participatiewet belegd. Vanuit de Dienst SZW onderneemt de gemeente re-integratie- en activeringsactiviteiten met als doel het aantal personen, dat gebruik maakt van een uitkering uit de Participatiewet zo laag mogelijk te houden en zoveel mogelijk mensen uit te laten stromen naar werk en/of te laten participeren in de maatschappij. De dienst SZW heeft regelmatig te maken met ‘kandidaten’, die door psychische belemmeringen niet of slechts ten dele gebruik kunnen maken van de dienstverlening die zij biedt. Om inzichtelijk te krijgen welke dienstverlening bij deze kandidaten effect sorteert en onder welke voorwaarden dat het beste kan gebeuren, maakt de dienst SZW en met name het onderdeel Den Haag werkt al jaren gebruik van de inzet van psychologen. Resultaat hiervan is een advies over psychische belastbaarheid. Soms is er meer begeleiding vanuit de psycholoog nodig. In een aantal gesprekken met een psycholoog volgt dan een advies over de aanpak.
Interne Kennung: SZW-24.112
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
5. Los
Los: LOT-0000