2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwikkelen van een PR- en promotiecampagne in Vlaanderen voor de frietjes van de frituur.
Beschreibung: Ontwerp en uitwerking van een nieuwe campagne voor de promotie van de frituur en de frietjes van de frituur in Vlaanderen voor 2026-2028 (met optioneel ook 2029). De campagne heeft als doel de (frietjes van de) frituur op een positieve manier onder de aandacht te brengen en dit tijdens onze Week van de Friet (begin november - onder voorbehoud). De totale geraamde waarde van de opdracht bedraagt, inclusief media (media-aankopen maken geen deel uit van deze opdracht), 500.000,00 euro excl. btw (125.000,00 euro excl. btw/jaar). De procedure betreft een tweestapsprocedure: geselecteerde bureaus ontvangen in een 2de fase een uitgebreidere briefing.
Interne Kennung: VLAM/2026/01
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VLAM/2026/01 - 1
Beschreibung: Ontwerp en uitwerking van een nieuwe campagne voor de promotie van de frituur en de frietjes van de frituur in Vlaanderen voor 2026-2028 (met optioneel ook 2029). De campagne heeft als doel de (frietjes van de) frituur op een positieve manier onder de aandacht te brengen en dit tijdens onze Week van de Friet (begin november - onder voorbehoud). De totale waarde van de opdracht bedraagt, inclusief media (media-aankopen maken geen deel uit van deze opdracht), maximaal 500.000,00 euro (125.000,00/jaar). De procedure betreft een tweestapsprocedure: geselecteerde bureaus ontvangen in een 2de fase een uitgebreidere briefing.
Interne Kennung: 1