See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: agencyjna sprzedaż biletów PKP SKM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest agencyjna sprzedaż biletów PKP SKM na platformie internetowej (bilety.skm.pkp.pl), której właścicielem autorskich praw majątkowych jest PKP SKM w Trójmieście oraz przez aplikację i stronę internetową KOLEO, z wynagrodzeniem prowizyjnym.
Interne Kennung: SKMMU.086.14.26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: agencyjna sprzedaży biletów