258577-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – OSTRAHA OBJEKTŮ LOM PRAHA S.P. V LOKALITĚ CLV PARDUBICE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOSTRAHA OBJEKTŮ LOM PRAHA S.P. V LOKALITĚ CLV PARDUBICE
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování bezpečnostních služeb a ostrahy v areálu LOM PRAHA s.p. v lokalitě CLV PARDUBICE, na adrese Pražská 192, Pardubice – Popkovice.
Interne KennungLOM/2026/ÚS-3717
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63730000 Diverse Hilfstätigkeiten für den Luftverkehr, 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje, že cena předmětu plnění veřejné zakázky může být změněna formou písemného dodatku ke smlouvě v souladu se ZZVZ v případě, že v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky: a) dojde ke změně legislativních předpisů majících vliv na cenu poskytované služby (sazby DPH, minimální mzda aj.) b) dojde ke změně nejnižší úrovně zaručené mzdy určené nařízením vlády č. 567/2006 Sb., o minimální mzdě a o nejnižších úrovních zaručené mzdy a vymezení ztíženého pracovního prostředí, výši příplatku ke mzdě za práci ve ztíženém pracovním prostředí, v platném znění (či jiným právním předpisem, který uvedené nařízení v budoucnu nahradí), poskytovatel zvýší ceny služby o procentuální zvýšení minimální mzdy. c) se dodavatel a zadavatel dohodnou na navýšení ceny o míru inflace spotřebních cen vyhlášenou Českým statistickým úřadem za předchozí kalendářních rok s tím, že změna ceny bude stanovena dle aktuálního vývoje na trhu, bude se jednat o cenu v místě a častě obvyklou, nikoliv však vyšší, než za jakou poskytovatel nabízí tuto službu jiným odběratelům. Smluvní strana má právo uplatnit změnu ceny pro daný kalendářní rok nejpozději do 28. února daného kalendářního roku (aktuálního kalendářního roku), nejdříve však v roce 2027. Neuplatní-li smluvní strana toto právo, platí, že cena zůstává beze změny. Objednatel se zavazuje potvrdit přijetí změny cen nejpozději do deseti kalendářních dní od jejího doručení nebo informaci o tom, že změnu cen neakceptuje, v takovém případě připojí patřičné odůvodnění. Případná změna cen je účinná od následujícího kalendářního měsíce po jejím řádném uplatnění.