2. Verfahren
Verfahren
Titel: Záchranný archeologický výzkum menšího rozsahu
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude provádění záchranného archeologického výzkumu menšího rozsahu ve finančním objemu služeb do 50 mil. Kč bez DPH.
Interne Kennung: 01CS-000427
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351914 Archäologische Untersuchungen
5. Los
Los: LOT-0001